• گروه مامایی

  احلام پامناری

   سوابق تحصیلی : کارشناس ارشد مامایی

  مرتبه علمی : مربی

  سوابق پژوهشی

  Research gate Link

  اطلاعات تماس :   تلفن: ۳۵-۳۷۴۲۰۱۳۴ – ۰۳۱ داخلی ۱۸۳

  ایمیل: pamenari@iaufala.ac.ir

  کارشناس آموزشی گروه پرستاری

   خانم عاطفه کیانی

  تلفن تماس : ۳۷۴۲۰۱۳۴-۰۳۱      داخلی   ۱۳۰

  ساعات حضور : همه روزه بجز پنجشنبه و جمعه از ساعت ۷:۳۰  الی ۱۶:۱۰

  معرفی گروه مامایی

  گروه مامایی دانشگاه ازاد اسلامي واحد فلاورجان از سال ۷۲ با ۲۵ دانشجو  و ۲ عضو هیئت علمی در مقطع کارداني شروع به فعاليت نمود .در سال ۸۶ مجوز تاسیس دوره کارشناسی مامايي از وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکي را اخذ كرد و از ان به بعد در مقطع كارشناسي به پذيرفتن دانشجو پرداخت . هم اكنون  ۳۷۳ دانشجو در اين مقطع در حال تحصيل در رشته كارشناسي مامايي هستند و تعداد۸  عضو هيئت علمي و ۲ كارشناس باليني وظيفه تدريس و تربيت اين دانشجويان را بر عهده دارند.

  گروه مامایی مجري کليه دروس تخصصي مامايي و بهداشت مادر و کودك و باروري مي باشد. اين گروه همچنين ارائه واحد پرستاري بهداشت مادران و نوزادان (۱، ۲) و كارآموزي هاي مربوط به آن براي دانشجويان كارشناسي پرستاري را به عهده دارد. دروس داخلي جراحي (۱)، (۲) و (۳) به طور مشترك با گروه داخلي جراحي گروه پرستاري ارائه مي شود.

   

   فلسفه وجود گروه مامایی:

  تعلیم و تربیت ماماهاي  ماهر و توانا، متعهد، خلاق، متفکر، کارآمد، مسئولیت پذیر با ارزشهاي والاي انساني نشأت گرفته از تعليم و تربيت اسلامي در راستاي ارتقاء سطح سلامت در جامعه با عنايت به رويكرد جامعه نگر در جهت تأمين نيازهاي جسمي ، رواني، اجتماعي و معنوي مرتبط با سلامت و بهداشت مادران و كودكان