• مراسم گرامیداشت هفته پژوهش

  مراسم گرامیداشت هفته پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان با ارائه ۱۹ سخنرانی علمی و ۲۵ مقاله علمی بصورت پوستر به پایان رسید.

  آیین اختتامیه هفته پژوهش با حضور ریاست ، معاونت علمی و اعضای هیات علمی واحد فلاورجان در روز یکشنبه ۵ دیماه ۱۴۰۰ برگزار شد.
  در این مراسم، ریاست واحد فلاورجان ، خانم دکتر شاه طالبی، ضمن تبریک هفته پژوهش به اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی فلاورجان، بر هدفمندسازی فعالیت های پژوهشی و انجام پژوهش های تقاضا محور و ارتباط با صنعت تاکید نمود.
  خانم دکتر حسین پور، معاونت علمی واحد نیز ضمن قدردانی از مشارکت پربار اساتید و دانشجویان در ارائه سخنرانی ها و مقالات علمی در هفته پژوهش، بر لزوم هدفمندسازی فعالیت های پژوهشی و پرهیز از انجام پایان نامه ها و طرح های تحقیقاتی پراکنده تاکید کرد.
  همچنین، به منظور هم افزایی و بهره وری هرچه بیشتر از منابع و امکانات و نیروی انسانی متخصص و تشکیل گروه های پژوهشی از اساتید و دانشجویان پژوهشگر واحد فلاورجان دعوت کرد ایده ها و موضوعات پژوهشی نوین، تقاضا محور و کاربردی در سه حوزه سلامت، علوم زیستی و علوم انسانی را به دفتر مدیریت پژوهشی ارائه نمایند.
  در پایان، از پژوهشگران واحد فلاورجان که در سطح واحد و استان اصفهان حائز رتبه برتر شدند به شرح ذیل تقدیر شد:

  ♦️خانم دکتر قیاسیان عضو هیات علمی گروه میکروبیولوژی : پژوهشگر برتر استان اصفهان در زمینه انتشار کتاب با همکاری ناشران معتبر بین المللی

  ♦️خانم دکتر دودی عضو هیات علمی گروه میکروبیولوژی : پژوهشگر شایسته تقدیر استان اصفهان در زمینه انتشار مقالات علمی

  ♦️آقای دکتر نیری عضو هیات علمی گروه بیوشیمی: پژوهشگر برتر واحد فلاورجان در زمینه انتشار مقالات علمی
  ♦️ خانم دکتر اله دادیان عضو هیات علمی گروه مامایی: پژوهشگر برتر علوم پزشکی واحد در زمینه انتشار مقالات علمی

  دوشنبه, دسامبر 27, 2021
  کلید واژه ها