• مراحل فراغت از تحصیل

  مراحل فراغت از تحصیل

  قابل توجه فارغ التحصیلان

  ضمن عرض تبریک به شما فرهیخته عزیز و آرزوی توفیق روزافزون الهی به اطلاع می رساند پرونده شما عزیزان پس ازارسال به این اداره در کوتاه ترین فرصت و زمان مورد مطالعه و بررسی قرار خواهد گرفت و چنانچه نقصی در آن نباشد در اسرع وقت گواهی نامه موقت پایان تحصیلات شما آماده تحصیل به شخص شما می باشد، به دنبال صدور گواهی نامه موقت، دانشنامه پایان تحصیلات شما به سازمان مرکزی جهت بررسی و تایید نهایی ارسال خواهد شد. با در دست داشتن گواهی نامه موقت خویش جهت تحویل دانشنامه به این اداره مراجعه نمایید.

  خواهشمند است کلیه عزیزان شماره تلفن همراه ودر صورت دارا بودن آدرس پست الکترونیکی خودراهرپه سریع تر به اطلاع این اداره برسانند

  به علت به روز شدن صدور گواهی نامه موقت از دادن هرگونه گواهی نامه انشایی معذوریم .چناچه به علت ادامه تحصیل و یا اشتغال به کارنهاد یا ارگان مربوط اقدام به استعلام نماید جواب استعلام به صورت مکاتبه ای برای آن نهاد یا ارگان ارسال خواهد شد.

  جشن فارغ التحصیلان در هر نیمسال با موافقت شورای فرهنگی دانشگاه برگزار می گردد. تاریخ برگزاری جشن فارغ التحصیلان در نیمسال تحصیلی جاری متعاقبا اعلام خواهد شد.

  مراحل فراغت از تحصیل رشته کاردانی دامپزشکی

  مراحل فراغت از تحصیل رشته کاردانی مامایی

  مراحل فراغت از تحصیل رشته کارشناسی پرستاری

  قابل توجه فارغ التحصیلان پرستاذی ومامایی زمان تحویل مدارک به اداره آموزش الزاماً تصویر کارت ملی، آدرس پستی محل سکونت و کدپستی باید به مدارک ضمیمه گردد، در صورت موجود نبودن اطلاعات فوق از هرگونه اقدام جهت فراغت از تحصیل شما عزیزان اکیداً جلوگیری به عمل می آید.

  تذکر: دانش آموختگان محترم توجه فرمایند که تحویل مدرک تحصیلی صرفا به شخص دانش آموخته امکان پذیر می باشد .در غیر اینصورت تحویل مدرک به غیر،اعم از اعضای خانواده، فقط با وکالت نامه محضری به شخص مورد نظر از سوی دانش آموخته ،امکان پذیر می باشد.