• دیدار نماینده تشکلهای دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با رهبر معظم انقلاب اسلامی

   

  دیدار نماینده تشکلهای دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با رهبر معظم انقلاب اسلامی
  نماینده تشکلهای دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی اظهار کرد: چرا مسئولان اجرایی به جوانان اعتماد نمی‌کنند مگر نه اینکه جنگ را با بیست ساله‌ها بردیم و اقتصاد را با شصت ساله‌ها باختیم

  مرضیه افشارنیا دبیر تشکل دانشجویی یوسف زهرا دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان در دیدار صمیمانه نمایندگان تشکلهای سیاسی دانشجویی با رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: افتخار دارم به نمایندگی حامل سلام و درود خالصانه دانشجویان تشکل‌های سیاسی دانشجویی محضر مبارک‌تان باشم.

  افشار نیا در حضور رهبری بیان کرد: به لطف الهی انقلاب کبیر ایران اسلامی در حالی چهلمین سالگرد پیروزی خود را پشت‌سر گذاشت که در دومین مرحله خودسازی، جامعه پردازی و تمدن‌سازی قرار گرفته است.

  وی در ادامه گفت: بیانیه راهبردی و کارگشای گام دوم انقلاب که بایستی به یک گفتمان مسلط و جریان‌ساز تبدیل شود، علی‌رغم تاکیدات مکرر حضرت‌عالی بر جوان‌گرایی و استفاده از نیروهای جوان، مومن و انقلابی، تاکنون مورد توجه جدی مسئولین نظام آموزش عالی کشور قرار نگرفته است.

  نماینده تشکلهای دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه چرا مسئولان به جوانان اعتماد نمی‌کنند اظهار کرد: مگر نه اینکه جنگ را با بیست ساله‌ها بردیم و اقتصاد را با شصت ساله‌ها باختیم.

  افشار نیا بیان کرد: در کشوری که جوانان آن به دانش انرژی هسته‌ای، موشک‌های پیشرفته، فن‌آوری نانو و سلول‌های بنیادی دست پیدا کرده‌اند آیا قادر به تولید خودرو با کیفیت نیستند؟ و آیا وزرا و مسئولین اجرایی کشور حاضر به خرید خودرو پراید با این قیمت بالا و کیفیت پایین برای آقازاده‌های خود هستند؟

  دبیر تشکل دانشجویی یوسف زهرا دانشگاه آزاد اسلامی فلاورجان در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری آنا از فلاورجان ابراز کرد: «صحبتهای اینجانب در حضور رهبر معظم انقلاب در پنج محور که شامل: ۱-بیانیه گام دوم انقلاب ۲-اقتصادی ۳-سیاست خارجی ۴-دانشگاه ۵-زن و خانواده، مطرح شد که مشروح آن را از طریق سایت دانشگاه آزاد اسلامی فلاورجان در اختیار عموم جوانان قرار خواهم داد».

  مرضیه افشار نیا عنوان کرد: اهم مطالبات جوانان در خصوص دانشگاه این بود که علم و علم‌آموزی یکی از مسایل اصلی دانشگاه‌ است ولی علم هم باید نافع‌، کاربردی و در مسیرتوحیدی باشد و دانشگاه به عنوان مرکز تربیت بخش مهمی از نیروی انسانی کشور باید خود را مسئول بداند و نیروی متناسب با شاخص‌های دولت اسلامی را تحویل جامعه بدهد.

  وی در پاسخ به سوال خبر نگار خبرگزاری آنا در خصوص وضعیت تحصیلی خود گفت: دانشجوی ترم ۳ رشته میکروبیولوژی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان اصفهان هستم و فعلا به عنوان دبیر تشکل دانشجویی یوسف زهرا به جوانان کشورم خدمت می‌کنم.

  لینک خبر مرتبط در خبرگزاری فارس

  دوشنبه, ژوئن 17, 2019
  کلید واژه ها