08:51 1398/02/09 تعداد بازدید: 51
مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان:
New Page 4
 

 

حجت الاسلام حیدری:

هدف اصلی دانشگاه پرورش انسانهای بااخلاق و متخصصین متعهد است

مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: هدف اصلی و غایی آن است که تلاش کنیم خروجی دانشگاه پرورش انسانهای با اخلاق و متخصصین متعهد باشد .

به گزارش خبرنگار خبر گزاری آنا از فلاورجان: حجت‌الاسلام عباسعلی حیدری در جلسه‌ای که با حضور اعضای شورای فرهنگی و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان تشکیل شد اظهار کرد: به اعتقاد بنده اگر برای تحقق شعار سال 1398 یعنی رونق تولید تلاش کنیم همین امر باعث می‌شود که دانشگاه آزاد اسلامی از شرایط بهتری برخوردار شود.

وی افزود: تحقق رونق تولید مستلزم آن است که دانشگاه یک حرکت علمی انجام دهد و هر کاری در زمینه تولید باید بر پایه دانش‌بنیان و علمی باشد تا بتواند برای جامعه ثمربخش باشد.

حیدری خاطر نشان کرد : نتیجه کار علمی و پژوهشی در دانشگاه موجب رضایت‌مندی مردم است در نتیجه وظیفه ما دانشگاهیان در این برهه زمانی رفع موانع و ایجاد زمینه های اجرایی نظیر توسعه شرکت های دانش بنیان برای رسیدن به موفقیت است .

مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان  بیان کرد: وقتی رهبر معظم انقلاب اسلامی از دانشگاهیان خواسته‌اند که به‌پا خیزید این یعنی یک جهش هدف‌مند برای رسیدن به هدف غایی.

 حیدری با بیان اینکه نباید از یاد ببریم که دانشگاه اهداف مهم دیگری دارد، متذکر شد: هدف اصلی و غایی آن است که تلاش کنیم خروجی دانشگاه پرورش انسانهای با اخلاق و متخصصین متعهد باشد.

وی افزود : در ساختار جمهوری اسلامی متخصصین متعهد وسعت خدمت‌گزاری بیشتری به مردم دارند بنابراین در سیستم آموزش عالی ایجاب می‌کند اساتید محترم قبل از هر نوع آموزشی مربی خوبی باشند و در کنارتدریس و تعلیم‌، تربیت را نیز داشته باشند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان نیز ضمن تشکر از حضور رییس نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان افزود: در طلیعه سال جدید و چهلمین سال‌گشت انقلاب اسلامی رهبر معظم انقلاب بیانیه‌ای ترسیم کردند که طبیعتاً نقش دانشگاه در این اهداف کاملا روشن است، بنابراین برنامه‌ریزی‌های فرهنگی هم باید بر همین مبنا پایه‌ریزی شود و  برای ورود به این مسیر هر فرد دانشگاهی باید نقشی در این زمینه ایفا کند

 

 

مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان:
Powered by DorsaPortal