10:27 1397/12/08 تعداد بازدید: 87
حضور ریاست و اعضای هیات رییسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان در مراسم اختتامیه اولین اجلاسیه کنگره ملی سرداران و 1400 شهید شهرستان فلاورجان

 

حضور ریاست و اعضای هیات رییسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان در مراسم اختتامیه اولین اجلاسیه کنگره ملی سرداران و 1400 شهید شهرستان فلاورجان در روز یکشنبه 5 اسفند ماه 97 مصادف با روز حماسه و ایثار شهرستان فلاورجان

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از شهرستان فلاورجان؛ دکتر شهلا روزبهانی ضمن بزرگداشت این روز بیان کرد: شهرستان فلاورجان در 5 اسفند ماه 1362 شاهد تشییع 146 لاله پرپر عملیات خیبر بود، بر همین اساس این روز به عنوان روز ایثار و شهادت و روز شهرستان فلاورجان نام‌گذاری شده است.

وی افزود: یاد و خاطره شهیدان مدافع امنیت که درعملیات تروریستی محور خاش-زاهدان به شهادت رسیدند و مراسم هفتمین روز شهادت ایشان با این روز بزرگ مصادف شده را گرامی می داریم.

سید یوسف طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه وامام جمعه اصفهان نیز ضمن شرکت در این مراسم با اشاره به حضور با شکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: جای بسی خوشحالی است که مردم حساب انقلاب و اسلام را از این گرانی ها و فشارهای اقتصادی جدا کرده‌اند و این عوامل باعث نشد که حضور مردم کم‌رنگ شود و این موضوع نشانه بصیرت بالای مردم است.

وی افزود: قطار انقلاب روی ریل است و در همه زمینه ها با وجود تحریم ها پیشرفت کرده و در نهایت کسانی که این انقلاب را به پیش می برند مردم هستند.

مجتبی فدا جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان نیز در این آئین با اشاره به اینکه آمریکا دیگر توان ، ظرفیت و امکان جنگهای جدید را ندارد گفت: ترامپ دیوانه با ادامه سیاست جنگهای نیابتی و حمایت از گروههای تروریستی و صرف چندین تریلیون دلار می خواهد درخت انقلاب را ریشه کن کند اما به حول و قوه الهی این جمهوری اسلامی ایران است که در منطقه حرف اول را می زند.

 

 

 

حضور ریاست و اعضای هیات رییسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان در مراسم اختتامیه اولین اجلاسیه کنگره ملی سرداران و 1400 شهید شهرستان فلاورجان
Powered by DorsaPortal