11:22 1397/11/17 تعداد بازدید: 45
دستیابی به پیشرفته‌ترین فناوری‌ها با هدف ایجاد تمدن نوین اسلامی
New Page 2

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی فلاورجان گفت: امیدواریم در دهه‌ پنجم انقلاب شکوهمند اسلامی شاهد دستیابی به پیشرفته‌ترین فناوری‌ها با هدف ایجاد تمدن نوین اسلامی باشیم.

شهلا روزبهانی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در فلاورجان

شکل‌گیری نهضت علمی بعد از انقلاب اسلامی

وی اضافه کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سایه روشنگری‌های امام خمینی(ره) و رهبری مقتدرانه رهبر معظم انقلاب، برنامه‌ریزی، تلاش مسئولان، همراهی نخبگان و دانشمندان وفادار کشور عزیزمان ایران، نهضت عظیم علمی برپا شد که دستاوردهای آن قله‌های رفیعی را فراروی همگان قرار داد..

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان با یادآوری بیانات رهبر معظم انقلاب تصریح کرد: در دنیای امروز ملت‌هایی قدرتمند هستند که در زمینه توسعه علم و فناوری پیشتاز هستند. یکی از علوم بنیادی که زمینه‌ساز توسعه کشورها در حوزه‌های فناوری و پزشکی شده، علوم زیستی است که شاخه‌های مختلف علوم زیستی زیربنای بسیاری از تحقیقات و دستاوردهای علمی در جهان شده است.

وی توضیح داد: امیدوارم با روحیه بسیجی، مدیریت‌ جهادی و اعتقاد راسخ به آرمان‌های مقدس نظام اسلامی در دهه‌ پنجم انقلاب شکوهمند اسلامی شاهد دستیابی به پیشرفته‌ترین فناوری‌ها با هدف ایجاد تمدن نوین اسلامی باشیم.

پیشتازی ایران در علوم نوین

روزبهانی یادآور شد: براساس آخرین آمار منتشر شده در زمینه تولیدات علمی نمایه‌شده در حوزه تحقیقات سلول‌های بنیادی، دانشمندان ایرانی توانسته‌اند ایران را در ردیف سوم کشورهای دارای تکنولوژی استخراج سلول‌های بنیادی از ریشه دندان قرار دهند..

ایجاد تمدن اسلامی با مدیریت جهادی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان ابراز امیدواری کرد تا برخلاف کارشکنی‌ها و محدودیت‌هایی که از سوی غرب بر کشور ما وارد می‌شود با روحیه بسیجی، مدیریت جهادی و اعتقاد راسخ به آرمان‌های مقدس نظام اسلامی در دهه پنجم انقلاب شکوهمند اسلامی شاهد دستیابی به پیشرفته‌ترین فناوری‌ها با هدف ایجاد تمدن نوین اسلامی باشیم..

 

 دستیابی به پیشرفته‌ترین فناوری‌ها با هدف ایجاد تمدن نوین اسلامی
Powered by DorsaPortal