09:37 1397/09/06 تعداد بازدید: 91
جلسه پرسش و پاسخ با دانشجویان
New Page 1
 

دکتر روزبهانی عنوان کرد:

دانشگاه آزاد اسلامی پیشتاز طرح تکریم ارباب رجوع است

دکتر شهلا روزبهانی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان اعلام کرد: دانشگاه آزاد اسلامی پیشتاز،  در زمینه تکریم ارباب رجوع و الگوی یک جامعه مدنی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از فلاورجان، نشست پرسش و پاسخ درباره مسایل و مشکلات دانشجویان با حضور رییس و سرپرستان حوزه های معاونت و دانشجویان صبح امروز در سالن اجتماعات دانشکده ابن سینا دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان تشکیل شد.

در این نشست که به همت دفتر بسیج دانشجویی برگزار شد، شهلا روزبهانی پس از ارایه گزارشی مختصر از وضعیت رشته‌های آموزشی و روند رو به پیشرفت واحد در زمینه‌های مختلف علمی پژوهشی، به اهم سوالات دانشجویان در خصوص مسایل آموزشی، مالی، فرهنگی و رفاهی پاسخ داد.

روزبهانی خاطر نشان کرد دانشگاه پیشتاز در زمینه تکریم ارباب رجوع و الگوی یک جامعه مدنی است بنابراین همه ارکان دانشگاه از بالاترین سطح تا سطوح پایین باید پاسخگوی مشکلات و درخواستهای دانشجویان باشند و این از ویژگی‌های یک جامعه پویا و بالنده است.

رییس دانشگاه آزاد فلاورجان با بیان اینکه دانشگاه در تلاش است دانشجو را به سمت فکر کردن و طراحی ایده‌های مطابق با نیاز روز جامعه هدایت نماید یادآور شد از دستآوردها و ایده‌هایی که به پیشرفت دانشگاه و بالاتر از آن، به پیشرفت مملکت در عرصه های مختلف علمی پژوهشی، فرهنگی و اقتصادی منجر شود حمایت می‌کند.  

 

 

جلسه پرسش و پاسخ با دانشجویان
Powered by DorsaPortal