13:36 1397/08/06 تعداد بازدید: 84
حجه الاسلام سالک: بیگانگان از سه محور قصد ضربه زدن به جمهوری اسلامی را دارند
New Page 2

 

حجه الاسلام سالک:

بیگانگان از سه محور قصد ضربه زدن به جمهوری اسلامی را دارند .

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی عنوان کردند که بیگانگان از سه محور قصد اعتبار زدایی ، مشروعیت زدایی و ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی را دارند.

به گزارش خبر نگار خبر گزاری آنا جناب حجه الاسلام احمد سالک روز دوشنبه در دانشگاه آزاد اسلامی فلاورجان حضور یافته و در جلسه ای که به منظور بررسی مسایل مهم فرهنگی ، اجتماعی ، سیاسی ، اقتصادی مبتلا به دانشگاه آزاد تشکیل شده بود به ایراد سخنرانی پرداختند ..  در این جلسه دکتر شهلا روزبهانی ضمن تشکر از حضور نماینده مردم اصفهان در دانشگاه ، به اهم مشکلات و چالشهای موجود بر سر جذب بیشتر دانشجوی جدید الورود در تنها واحد دخترانه و تک جنسیتی دانشگاه دانشگاه آزاد اسلامی پرداخته و خواستار رفع موانع پیشرفت دانشگاه تک جنسیتی شدند. نماینده مردم اصفهان نیز ضمن تقدیر از عملکرد مثبت تیم اجرایی دانشگاه آزاد اسلامی فلاورجان به جهت پیگیری و تلاش در جهت پیشرفت فرهنگی اجتماعی و اقتصادی تنها واحد تک جنسیتی دخترانه ، قول مساعدت و پیگیری در خصوص مسایل مطروحه را دادند.

سالک در ادامه با توجه به شرایط تحریم و مشکلات معیشتی مردم به تشریح مسایل مهم اقتصادی سیاسی روز پرداخته و در جمع اساتید و دانشجویان ابراز داشتند : به تعبیر مقام معظم رهبری ما الآن در یک جنگ اقتصادی و رسانه ای هستیم و دشمن قصد دارد قدرت و اقتدار منطقه ای نظام مقدس جمهوری اسلامی در منطقه را ناکارآمد جلوه دهد و در این مسیر همه ی توان خود را به کار گرفته است . وی افزود:  بر اساس سند تشدید بحران که از طریق شبکه های بیگانه تبلیغات و اطلاع رسانی می شود کاملا روشن است که بیگانگان از سه محور قصد ضربه زدن به نظام را دارند که آنها عبارتند از : 1-اعتبار زدایی از نظام جمهوری اسلامی با رویکرد مسایل فساد 2-اعتبار زدایی از جمهوری اسلامی با رویکرد ناکارآمدی نظام 3-مشروعیت زدایی از ولایت .

وی در ادامه افزود : در تقابل با این محور ها مسیولین نظام نیز  با توکل به خدا و پشتوانه مردم و با پیروی از فرمایشات ستون خیمه نظام یعنی رهبری حکیمانه حضرت آیت اله خامنه ای در راستای توسعه اقتصاد مقاومتی قدم برداشته و با تمسک به قرآن و عترت و ارزشهای اسلامی بر مشکلات موجود فایق خواهند آمد. ولذا در این شرایط جهاد جوانان با نشاط و آتیه ساز مملکت این است که در عرصه ی علم و عمل و تعهد و تخصص همت گمارده و نهال روحیه ی خدمت گزاری به کشور را در خویش تقویت نمایند.

 

 حجه الاسلام سالک:  بیگانگان از سه محور قصد ضربه زدن به جمهوری اسلامی را دارند
Powered by DorsaPortal