10:56 1397/08/06 تعداد بازدید: 81
مراسم معارفه رابط گزینش دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان
New Page 2

 

مدیر گزینش دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان

گزینش، نظارت و ارزشیابی از اهم فعالیت گزینشگران است

 

مراسم معارفه رابط گزینش دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان با حضور هیات رئیسه واحد و مدیر گزینش دانشگاه  آزاد اسلامی استان اصفهان  روز دوشنبه 97/07/16 در محل حوزه ریاست این واحد دانشگاهی برگزار گردید.

در آیین معارفه رابط گزینش این واحد، دکتر شهلا روز بهانی گفت: دفاتر گزینش در واحدهای دانشگاهی مکانی مقدس به­منظور حفظ صیانت استادان ، کارکنان و دانشجویان است که می تواند منشاء اثرات خیر و ماندگار در مراکز آموزشی باشند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان افزود: انتخاب شایسته، از وظایف گزینشگران است که بواسطه آن می توان پویایی و آرامش را در فضای دانشگاه تجلی داد و با طیب خاطر به انجام امور پرداخت.

در ادامه مدیر گزینش دانشگاه  آزاد اسلامی استان اصفهان با بیان این مطلب که گزینش­ها به­عنوان پیشانی و خط مقدم در نهادها و سازمان­ها ایفای نقش می­کنند افزود: دفاتر گزینش باید به دور از حب و بغض در جهت حفظ ارزشهای اسلامی و انقلابی در مسیر دانشگاه اسلامی قدم بردارند و با نظارت و ارزشیابی­های نوبه­ای محیط دانشگاه را پاک و منزه نگه دارند.

منصور حسن زاده گفت: نقش گزینش بازو گرفتن است نه خدای ناکرده مچ گیری چراکه اگر گزینش­ها بتوانند وظایف ارشادی خود را به­موقع و بهنگام انجام دهند نقش موثرتری را می­توانند در احیاء و حفظ ارزشهای اسلامی و انسانی ایفا کنند.

مسئول کارگروه بررسی صلاحیت­های عمومی استان اصفهان تاکید کرد: احراز صلاحیت­های عمومی مدرسان حق­التدریس اگرچه از اهم وظایف اعضای کارگروه بررسی صلاحیت­های عمومی در مراکز استانها است اما مدیران گروه­های آموزشی نقش مهم و بسزایی دارند و می­توانند با دعوت از استادان متخصص ، متعهد و متدین تسریع در فرآیند تدریس آنان داشته باشند و با داشتن اطلاعات و رصد سوابق تدریس آنان در گذشته از ایشان دعوت به همکاری نمایند ضمن آنکه مراجع نظارتی وظایف خود را همسو انجام می د­هند.

وی در پایان افزود: واحد فلاورجان تنها واحد تک جنسیتی در کشور است که فضای آرام داخلی  آن ناشی از رعایت و تقدم دستورات دینی و الهی ماست و این مصداقی کوچک در اهتزار ارزشهای دینی و اسلامی است.

در پایان این مراسم حکم انتصاب آقای علیرضا صادقی علویجه که به امضای آقای دکتر محمدرضا مردانی
مدیر کل دفتر مرکزی گزینش دانشگاه  آزاد اسلامی رسیده بود تقدیم و از زحمات مسئول سابق گزینش آقای ناصر فدایی که مفتخر به بازنشستگی شده بودند تقدیر بعمل آمد.

مراسم معارفه رابط گزینش دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان
Powered by DorsaPortal