10:14 1397/07/02 تعداد بازدید: 56
برگزاری اولین مجمع سلامت شهرستان فلاورجان
 

 

با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی فلاورجان:

برگزاری اولین مجمع سلامت شهرستان فلاورجان

خبرنگار آنا: اولین مجمع سلامت شهرستان فلاورجان با رویکرد ارتقای مشارکت های بین بخشی و توسعه مشارکت های مردمی با همت شبکه بهداشت شهرستان و همکاری دانشگاه آزاد اسلامی فلاورجان در سالن اجتماعات این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آنا: در این مجمع که با حضور مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان فرماندار شهرستان،روسای ادارات و ارگانها،خیرین سلامت و سفیران دانشجو برگزار شد علی ساعدی فرماندار فلاورجان طی سخنانی گفت:همه دستگاههای اجرایی باید در زمینه سلامت فعالیت داشته و در این زمینه با شبکه بهداشت و درمان همکاری کنند تا بتوانیم در جهت داشتن یک جامعه سالم و پویا قدم برداریم.

فرماندار شهرستان فلاورجان افزود: بحث سلامت بسیار مهم و یکی از شاخصهای توسعه یافتگی جوامع است که باید تلاش شود در زمینه پیشگیری با آموزش دادن همه اقشار، اطلاعات وآگاهی مردم در زمینه سلامت را ارتقاء داد.

در این جلسه دکتر شهلا روزبهانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان با تاکید بر جایگاه و نقش مهم مادران در سلامت خانواده و جامعه گفت: بمنظور کمک به تحقق جایگاه واقعی مادران، واحد فلاورجان درراستای تربیت  مادرانی شایسته اجرای طرح دختران امروز مادران فردا رادردستور کارخودقرارداده و امید داریم با همت و تلاش دانشگاهیان سهم مهمی را در زمینه ارتقاء سلامت جامعه داشته باشیم.

در حاشیه برگزاری این مجمع با حضور و مشارکت بانوان تحت پوشش بهزیستی و همچنین فراگیران کارگاه توان افزایی غرفه های عرضه محصولات  هنری و غذایی برپا شد که حاضرین از این غرفه ها بازدید کردند.

 

 

 

 برگزاری اولین مجمع سلامت شهرستان فلاورجان
Powered by DorsaPortal