13:21 1398/05/19 تعداد بازدید: 215
قطب علوم زیستی دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان 32 ساله شد
New Page 1
 


 

دوم مهرماه سالروز تاسیس واحد فلاورجان

قطب علوم زیستی دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان 32 ساله شد

خبرگزاری آنا:دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان در سال 1366 تاسیس و با رشته زبان و ادبیات عرب فعالیت علمی و آموزشی خود را آغاز کرد.

دکتر شهلا روزبهانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان در این خصوص به خبرنگار خبرگزاری آنا گفت: واحد فلاورجان در سال 1366 تاسیس و  با راه اندازی رشته زبان و ادبیات عرب فعالیت خود را در مکانهای استیجاری شروع کرد.

رئیس واحد فلاورجان افزود: با عنایات خداوند متعال و همت مسئولین مراحل ساخت و توسعه فیزیکی این واحد روز به روز گسترش یافت و با اضافه کردن رشته های جدید، این دانشگاه توانسته درحوزه های مختلف علمی،پژوهشی و فرهنگی افتخارات زیادی را کسب نماید و هم اکنون با داشتن 6 رشته در مقطع دکتری و 13 رشته در مقطع کارشناسی ارشد در حوزه تحصیلات تکمیلی هم پیشرفت های خوبی را داشته بطوریکه دارای فارغ التحصیلانی موفق در سطح علمی و مدیریتی است که مشغول به فعالیت هستند.

روزبهانی ادامه داد: در حال حاضر واحد فلاورجان با 44 رشته در مقاطع دکترا،کارشناسی ارشد،کارشناسی و کاردانی پذیرش دانشجودارد و با دارا بودن 102 عضو هیات علمی تمام وقت، ، 2700 دانشجو و بیش از دوازده هزار فارغ التحصیل اولین و بزرگترین مرکز آموزش عالی شهرستان فلاورجان و قطب علوم زیستی منطقه چهار دانشگاه آزاد اسلامی است که با دارا بودن امکانات تحصیلی مطلوب همچون آزمایشگاههای تحقیقاتی با دستگاههای مدرن و مجهز در خدمت علاقمندان به تحصیلات عالی است.

رئیس واحد فلاورجان در پایان ابراز امیدواری کرد با یاری خداوند متعال و تلاش و همت مسئولین و همکاران در جهت ایجاد رشته های جدید بویژه در مقاطع دکترا و کارشناسی ارشد متناسب با نیاز علاقمندان به تحصیلات عالی تلاش شود و رشته های جدید تاسیس گردد.

 

 

 

 

 

 قطب علوم زیستی دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان 32 ساله شد
Powered by DorsaPortal