09:13 1397/04/26 تعداد بازدید: 438
برگزاری جشن فارغ التحصیلی 150 فرهیخته در واحد فلاورجان
New Page 1

 


به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی دهمین جشن فارغ التحصیلی دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان با حضور مسئولین و استادان در سالن اجتماعات این واحد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آنا:رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان در این مراسم که 150 نفر از دانش آموختگان رشته های میکروبیولوژی، بیوشیمی،ژنتیک،بیوتکنولوژی، پرستاری، مامایی وحسابداری به همراه خانواده حضور داشتند گفت: به شما دانش آموختگان عزیز که توانستید با توکل به خدا و تلاش و کوشش مستمر مراحلی از دوران کسب علم و دانش را پشت سر بگذارید تبریک می گویم و امیدوارم امروز که شاهد به ثمر رسیدن تلاشهای خود هستید قدردان زحمات پدران و مادران دلسوز خود باشید که با حمایت های مادی و معنوی خود در این مسیر شما را یاری کردند.

دکتر شهلا روزبهانی تاکید کرد: امروز آغاز یک دوره جدید در زندگی شما عزیزان است و شایسته است با الهام گرفتن از بزرگان دین و همچنین بزرگان عرصه علمی کشور راه صحیح را انتخاب کرده و باعث افتخار کشور و جامعه خود باشید.

رئیس واحد فلاورجان خطاب به فارغ التحصیلان اظهار کرد:دنیای امروز دنیای کارآفرینی و اقتصاد دانش بنیان است و شما فارغ التحصیلان باید این موضوع را مورد توجه قرار دهید  و با تکیه بر دانسته ها و توانمندیهای خود و همچنین حمایت خانواده ایجاد کننده یک شغل دانش بنیان باشید و با تفکر کارآفرینی در این مسیر گام بردارید.

 

 برگزاری جشن فارغ التحصیلی 150 فرهیخته در واحد فلاورجان
Powered by DorsaPortal