12:34 1397/04/20 تعداد بازدید: 151
دیدار هیات رئیسه واحد فلاورجان با فرماندار شهرستان فلاورجان

خبرنگار آنا: در این دیدار مهندس علی ساعدی فرماندار فلاورجان گفت: دانشجویان جوانان با استعداد و فرهیخته ای هستند که باید برای پیشرفت های علمی و فرهنگی این عزیزان برنامه ریزی دقیق شود تا افراد مفیدی برای جامعه باشند.

به گزارش آنا: هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی فلاورجان با فرماندار جدید شهرستان دیدار کردند

فرماندار فلاورجان افزود: ما آمادگی داریم با دانشگاه همکاری و تعامل داشته باشیم و با توجه به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی فلاورجان اساتید و کادر مجربی دارد امیدواریم شما مسئولین تلاش کنید در جهت تربیت دانشجویان و همچنین پیشرفت کشور گام بردارید.

در این دیدار دکتر شهلا روزبهانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی فلاورجان گفت: واحد فلاورجان با داشتن 44 رشته تحصیلی از مقاطع کاردانی تا دکترا و 102 عضو هیات علمی تمام وقت قطب علوم زیستی دانشگاه های آزاد اسلامی است که با داشتن آزمایشگاههای مجهز و مدرن تحقیقاتی و همچنین همکاری خوب مسئولین توانسته یک واحد دانشگاهی مطرح در کشور باشد.

وی افزود: واحد فلاورجان در تابستان امسال بعنوان مجری برگزاری دوره های تخصصی خانه و خانواده انتخاب شده است که در این زمینه با تشکیل زیرمجموعه های تخصصی خانواده برنامه ریزی جهت آموزش درسطوح مختلف مخاطبان مانند دانش آموزان،دانشجویان وخانمهای خانه دار را درحوزه های، سلامت خانواده، تربیت خانواده، هنرهای خانه داری، ورزش وسلامت را انجام داده است.

 

 

دیدار هیات رئیسه واحد فلاورجان با فرماندار شهرستان فلاورجان
Powered by DorsaPortal