12:53 1397/03/01 تعداد بازدید: 187
ديدار هيات رئيسه واحد فلاورجان با سردار نصر اصفهاني جانباز سرافراز دفاع مقدس
New Page 1
 

 

ديدار هيات رئيسه واحد فلاورجان با سردار نصر اصفهاني جانباز سرافراز دفاع مقدس

خبرگزاري آنا: به مناسبت گراميداشت سوم خرداد سالروز آزاد سازي خرمشهر هيات رئيسه واحد فلاورجان با سردار كريم نصر اصفهاني جانباز سرافراز هشت سال دفاع مقدس ديدار كردند.

در اين ديدار سردار نصر اصفهاني گفت: هشت سال دفاع مقدس جنگ بين اسلام و كفر بود و رزمندگان غيور ايران اسلامي با لطف و فضل خداوند متعال و توسل به ائمه اطهار (س) با تمام وجود در مقابل دشمنان انقلاب و اسلام ايستادگي كردند و پيروز ميدان شدند.

جانباز دفاع مقدس با اشاره به خاطرات عمليات بزرگ بيت المقدس و آزاد سازي خرمشهر افزود: شهداي ما افراد بزرگ و ارزشمندي بودند و يقينا بخاطر صداقت،ايمان و اخلاصي كه داشتند خداوند ياري كرد و رزمندگان غيور با برنامه ريزي و تاكتيك هاي جنگي توانستند عمليات بيت المقدس را به سرانجام برسانند بطوريكه ما در اين عمليات عزت اسلام و ذلت دشمنان را مشاهده كرديم.

سردار نصر ادامه داد: ما مي توانيم در همه سطوح پيشرفت داشته باشيم و مسئولين بايد تلاش كنند با كمك مردم كشور را روز به روز به جلو ببرند و يقين بدانيد آينده كشور اسلامي ايران روشن است و ما بايد با انجام وظايف خود ادامه دهنده راه شهدا باشيم و كشوري آباد داشته باشيم.

در اين ديدار دكتر شهلا روزبهاني رئيس دانشگاه آزاد اسلامي فلاورجان با گراميداشت سوم خرداد سالروز آزاد سازي خرمشهر اظهار كرد: ديدار با جانبازان غيور كشورمان يك افتخار بزرگ است و مسلما  اگر نبود فداكاري،ايثار و شهامت اين عزيزان  ما شاهد عزت و سربلندي و پيشرفت هاي روز افزون كشور در همه زمينه ها نبوديم و اين خود نشان از ايمان ،ايثار و فداكاري اين عزيزان است.

 

 

 

 ديدار هيات رئيسه واحد فلاورجان با سردار نصر اصفهاني جانباز سرافراز دفاع مقدس
Powered by DorsaPortal