14:03 1396/08/13 تعداد بازدید: 162
◽️بيانيه راهپيمايي يوم الله 13آبان-بسيج دانشجويي دانشگاه آزاد فلاورجان
New Page 1
 

بسم الله الرحمن الرحيم

◽️بيانيه راهپيمايي يوم الله 13آبان-بسيج دانشجويي دانشگاه آزاد فلاورجان

«ان الذين قالو ربناالله ثم استقاموا تتنزل عليهم الملائكه الاتخافو ولاتحزنو ابشرو بالجنه التي توعدون»

سلام و صلوات خدا برروح ملكوتي حضرت روح الله الموسوي الخميني كه بارهبري پيامبر گونه اش ملت ايران را برپيشاني عزت و اقتدار جهان نشاند.
درود و رحمت خدا بر ارواح تمامي شهدا از صدراسلام تاعاشوراي حسيني،از شهداي هشت سال دفاع مقدس تا شهداي جنگ نرم فتنه 88 و از شهداي مدافع حرم تا شهداي جبهه مقاومت اسلامي.
يوم الله 13آبان در انقلاب جمهوري اسلامي ايران نه يك روز كه يك تاريخ است.13ابان تجلي دشمني برنامه ريزي شده و خائنانه شيطان بزرگ با خواست و اراده ملت ايران اسلامي و نماد مقابله فرزندان انقلاب با تمامي مظاهر استكبار و به خصوص آمريكاي جنايتكار و روز مرگ بر آمريكاست.
گذشت بيش از سه دهه از پيروزي انقلاب اسلامي به خوبي نشان داده است جبهه استكبار لحظه اي از دشمني با انقلاب اسلامي دست برنداشته و با بهره گيري از تمام امكانات فرهنگي ؛سياسي؛اقتصادي و نظامي خود در صدد نابودي جمهوري اسلامي ايران است.
ما دانش آموزان و دانشجويان امروز ايران اسلامي دوشادوش ساير ملت شريف ايران با پيروي از خط سرخ حسيني و در لبيك به مقتداي آزادي خواهان و ولي امر مسلمين جهان در سالروز يوم الله 13آبان مواضع و مطالبات خود را به شرح ذيل اعلام مي داريم:
1.ملت شريف ايران اسلامي نظام حكومتي مبتني بر اصل ولايت مطلقه فقيه را كامل ترين شكل حكومتي قبل از قيام جهاني حضرت مهدي (عج) و زمينه ساز آن حكومت الهي دانسته و تا آخرين قطره ي خون خود از آن صيانت و حراست خواهد نمود.
2.انقلاب اسلامي كه با انديشه آزادي بشر از زير يوغ استبداد و استعمار به پيروزي رسيد خود را در چهار چوب مرز هاي جمهوري اسلامي محصور ندانسته و از قيام تمامي ملت هاي آزادي خواه در يمن ؛بحرين؛فلسطين؛سوريه وعراق و ساير نقاط جهان حمايت خواهد نمود.
3.ما جوانان ايران اسلامي آمريكا را دشمن شماره يك بشريت دانسته و هرگونه ارتباط با اين شيطان بزرگ را بر خلاف منافع ملي و حقوق انسان ها اعلام نموده و تاكيد ميكنيم توهم تسلط دوباره آمريكا بر دنيا خوابي پريشان و تعبير ناشدني است.
4.ما جوانان دانشگاهي مساله برجام را به صورت دقيق زير نظر داشته و اجازه نخواهيم داد برجام به منفذي براي نفوذ دشمنان قسم خورده انقلاب به مرزهاي عقيدتي سياسي و نظامي و اقتصادي كشور مبدل گردد.
5.جوانان برومند در اقصي نقاط كشور ضمن درك هوشمندانه از شرايط، آمادگي خود را جهت حضور در عرصه هاي مختلف نظام و گره گشايي از مشكلات كشور اعلام نموده و راه برون رفت از معضلات اقتصادي كشور را اجراي درست اقتصاد مقاومتي توسط مسئولين نظام مي دانند.

ما شركت كنندگان در اين اجتماع عظيم با اعتماد به وعده هاي الهي و با درك درست و هوشمندانه از شرايط كشور اعلام مي داريم شكست مفتضحانه اخير آمريكا در به انزوا كشاندن ايران نشانه هاي صادقي از فرو ريختن هيبت و استخوان هاي پوسيده نظام سلطه است و به فضل خدا انقلاب اسلامي همه دشمني هاي دنياي استكبار را با شكست روبرو خواهد ساخت و پايه هاي مستحكم تمدن اسلامي ايراني را بر ويرانه هاي نظام پوسيده ليبراليستي -اومانيستي بنا خواهد نمود.
ان شاءالله

و لينصرن الله من ينصره
السلام عليكم و رحمة الله و بركاته

حوزه مقاومت بسيج دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي واحد فلاورجان

 

 

 

 ◽️بيانيه راهپيمايي يوم الله 13آبان-بسيج دانشجويي دانشگاه آزاد فلاورجان
Powered by DorsaPortal