10:38 1395/09/17 تعداد بازدید: 291
دكترقديري ابيانه: دانشجويان با هدف تبديل شدن به يك نخبه جهاني قدم بردارند

دكتر قديري ابيانه در واحد فلاورجان تاكيد كرد:

راه شكوفايي اقتصاد كشور اجراي اقتصاد مقاومتي است

خبرنگار آنا: دكتر محمد حسن قديري ابيانه مدير تاسيس انجمن بين المللي نخبگان مسلمان در دانشگاه آزاد اسلامي فلاورجان گفت: راه شكوفايي اقتصاد كشور اجراي اقتصاد مقاومتي است و شما دانشجويان بايد در راه كسب علم و دانش با همت و تلاش و استفاده از فرصت ها ايجاد اشتغال كنيد و در جهت تعالي جامعه اسلامي گام برداريد.

به گزارش خبرنگار آنا: بمناسبت گراميداشت 16 آذر روز دانشجو مراسمي با حضور دكتر محمد حسن قديري ابيانه ، مسئولين، اساتيد و دانشجويان در سالن اجتماعات واحد فلاورجان برگزار شد.

در اين مراسم دكتر محمد حسن قديري ابيانه عضو شوراي بين الملل پژوهشگاه فرهنگ و انديشه اسلامي طي سخناني با موضوع دانشجويان و اشتغال گفت:جوانان بويژه دانشجويان بايد با كار و تلاش بيشتر و استفاده حداكثري از فرصتها فراتر از امكانات عمل كنند و از گرفتن مدرك بدون مهارت و داشته هاي علمي بپرهيزند و با هدف تبديل شدن به يك نخبه جهاني در راه علم و دانش قدم بردارند تا بتوانند فردي مفيد براي جامعه باشند.

وي ادامه داد: ما فقط مي توانيم با عمل به اقتصاد مقاومتي و تلاش در سه مقوله كار،پرهيز از اسراف و همچنين پرهيز از خريد كالاي خارجي و استفاده از توليدات داخلي در جهت توليد ،ايجاد اشتغال و تقويت اقتصاد كشور گام برداريم.

مديرتاسيس انجمن بين المللي نخبگان مسلمان افزود: بسياري از جوانان با تصورات اشتباه انتظار دارند دولت با درآمدهاي خود بسياري از امكانات را فراهم كند در صورتيكه با درآمدهاي موجود چنين انتظاراتي درست نيست و جوانان بايد با اعتماد به نفس و كار بيشتر خود بخشي از راه حل باشند بطوريكه به خود بها داده و ايجاد اشتغال كنند تا زمينه رونق اقتصاد كشور فراهم شود.

به گزارش آنا در اين مراسم كه با برنامه هاي متنوع همراه بود از دانشجويان برتر علمي، فرهنگي و ورزشي با اهداء لوح تقدير تجليل شد.

Powered by DorsaPortal