11:47 1397/02/11 تعداد بازدید: 156
بزرگداشت روز استاد در واحد فلاورجان
New Page 1
 

 

بزرگداشت روز استاد در واحد فلاورجان

خبرنگار آنا: دكتر شهلا روزبهاني رئيس دانشگاه آزاد اسلامي فلاورجان ضمن تبريك روز معلم گفت: استادان و معلمين بايد شكرگذار خداوند باشند كه كار بزرگ تعليم و تربيت بعهده آنها گذاشته شده است و اين خود يك موهبت بزرگ الهي است.

به گزارش خبرنگار آنا: مراسم جشن ميلاد با سعادت منجي عالم بشريت حضرت امام مهدي (عج) و سالروز شهادت متفكر شهيد استاد مرتضي مطهري و بزرگداشت روز استاد با حضور جمعي از اساتيد و دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي واحد فلاورجان در سالن اجتماعات اين دانشگاه برگزار شد.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي فلاورجان در اين مراسم اظهار كرد: استاد مطهري با شهادت خودشان جايگاه علمي و عملي خود را به همگي ثابت كردند و به همين دليل با وجود اساتيد بسياري در عالم تشيع روز شهادت اين بزرگوار مزين مي شود به روز گراميداشت معلم و وظيفه جامعه دانشگاهي است تا با شناخت افكار اين استاد بزرگ در جهت رشد و تعالي فرهنگ جامعه تلاش كنند.

دكتر روزبهاني افزود: به بركت خون استاد شهيد مرتضي مطهري اين توفيق نصيب معلمين گرديد تا مورد تقدير قرار گيرند و مي توان گفت خداوند بزرگ بر بخشي از بندگان خود منت نهاده و شان تعليم و تربيت را به معلمين اهدا فرموده و يقينا اين موهبت بزرگ نصيب هركسي نمي شود بطوريكه معلمين عزيز بايد به خاطر اين عنايت بزرگ شكر گذار خداوند بوده و با شوق در مسير تعليم و تربيت گام بردارند.

روزبهاني ادامه داد: در اهميت جايگاه معلمي همين بس كه بزرگان دنياي امروز معيار توسعه يافتگي هر كشور را معلمين و اساتيد و نحوه آموزش آنها مي دانند  و بايد توجه داشت كه اساتيد تلاش كنند تا دانشجويان خلاق-پرسشگر و مسئوليت پذير تربيت كنند تا در جهت پيشرفت و توسعه كشور موثر باشند.

 در اين مراسم دكتر محمد بيدهندي از اساتيد دانشگاه اصفهان با تبريك اعياد شعبانيه و روز معلم گفت: بايد تلاش شود تا در دانشگاهها شور و نشاط علمي ايجاد شود بطوريكه از كميت گرايي دوري كنيم و به كيفيت بپردازيم.

اين استاد دانشگاه افزود: امروز نياز است تا با برنامه ريزي درست و دقيق به مهارت افزايي دانشجويان توجه شود و فعاليت هاي دانشگاه در جهت حل مشكلات جامعه باشد و طوري عمل شود تا تلاشهاي علمي اساتيد و دانشجويان مشكلي را در جامعه حل كند و در واقع مفيد براي پيشرفت و ترقي جامعه باشد.

به گزارش آنا در اين مراسم از دكتر علي اصغر رستگاري از اعضاء هيات علمي علوم زيستي  و  دكتر فاطمه نجات از اعضاء هيات علمي گروه معارف اسلامي  بعنوان استادان نمونه واحد فلاورجان با اهداء لوح تقدير تجليل شد.  

 

 

 

 

 

 بزرگداشت روز استاد در واحد فلاورجان
Powered by DorsaPortal