14:47 1396/06/11 تعداد بازدید: 76
ديدار هيات رئيسه واحد فلاورجان با اعضاء شوراي اسلامي شهر
New Page 2

 


خبرنگار آنا:بمناسبت هفته دولت و آغاز بكار اعضاء جديد شوراي اسلامي شهر فلاورجان اعضاء اين شورا با هيات رئيسه واحد فلاورجان ديدار و گفتگو كردند.

به گزارش خبرنگار آنا: در اين ديدار كه در واحد فلاورجان انجام شد دكتر شهلا روزبهاني رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد فلاورجان ضمن عرض تبريك بمناسبت هفته دولت و گراميداشت ياد و خاطره شهيدان بزرگوار رجايي و باهنر گفت: دانشگاه متعلق به همه مردم است و بايد تلاش شود تا ارتباط مردم با دانشگاه نزديك شود و در اين راستا مجموعه دانشگاه آمادگي دارد تا  در حل مشكلات مردم به مسئولين كمك كند.

رئيس واحد فلاورجان با عرض تبريك به اعضاء جديد شوراي اسلامي شهر فلاورجان افزود: از اينكه شما اعضاء جديد شوراي اسلامي شهر از افراد دانشگاهي هستيد ما خوشحاليم و اميدواريم كه در مسير انجام وظايف و خدمت به مردم و آباداني شهر موفق بوده و مجموعه دانشگاه را در كنار خود و يار و همراه خود بدانيد.

دكتر روزبهاني ادامه داد: تعامل و همكاري با مسئولين براي پيشرفت و ارتقاء سطح علمي و فرهنگي شهروندان از افتخارات جامعه دانشگاهي است و ما آمادگي خود را در جهت خدمت به مردم اعلام داشته و اميدواريم همه مسئولين با نيت خالصانه در جهت خدمت و حل مشكلات مردم گام بردارند.

در اين ديدار عليرضا كياني رئيس شوراي اسلامي شهر فلاورجان هم با تقدير و تشكر از همكاري هميشگي مسئولين دانشگاه آزاد اسلامي فلاورجان در انجام امورات شهر ابراز اميدواري كرد تعامل ،همكاري و همفكري همانند گذشته ادامه يابد و همگي در جهت آباداني شهر تلاش كنند.

 

 

Powered by DorsaPortal