11:46 1396/06/06 تعداد بازدید: 14
روز كارمند
New Page 2
 

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، متن پيام بدين شرح است:

"بسمه تعالي"

خدا را شاكريم كه فرصتي دست داد تا روز كارمند را به همكاران دلسوز و متعهد دانشگاه آزاد اسلامي تبريك گفته و از خدمات و زحمات ايشان تجليل كنيم.

از آنجايي كه داشتن نيروي انساني متعهد و متخصص، از مهمترين و اثربخش‌ترين الزامات بالندگي و توسعه يك سازمان است، مسئوليت همكاران ما در دانشگاه آزاد اسلامي به عنوان يكي از بزرگترين و اثرگذارترين نهادها در حوزه آموزش عالي كه نقش خطير تربيت و پرورش فرزندان اين مرز و بوم در حوزه فرهنگي، آموزشي و پژوهشي را بر عهده دارد، دوچندان است.

اگر امروز دانشگاه آزاد اسلامي توانسته است با درنورديدن مرزهاي دانش ، جايگاه معتبري در مجامع علمي ملي و بين‌المللي كسب كند، همه اين موفقيت ها در سايه تلاش و تعهد همكاراني صورت گرفته است كه به عنوان سرمايه هاي اصلي دانشگاه با صداقت كاري و مسئوليت پذيري در جهت خدمت به دانشجويان و خانواده هاي عزيز آنان گام برداشته اند.

در حقيقت كاركنان و اعضاي هيات علمي، دو بال اصلي رسيدن به اهداف عاليه دانشگاه ، توسعه و تعالي سازماني هستند كه با پيوند منطقي و مستمر بين سرمايه هاي فكري و انساني دانشگاه و سرمايه هاي ساختاري است كه مي توان به تحولات مثبت در چشم انداز روشن تنها دانشگاه مردمي جهان اميد بست.

اينجانب با تبريك روز كارمند و آرزوي بهروزي و موفقيت براي همه همكاران گرامي، اميد دارم با همكاري و همراهي يكديگر، بتوانيم در مسير رشد و اعتلاي دانشگاه آزاد اسلامي و خدمت رساني به جامعه كوشا باشيم.

فرهاد رهبر

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي

 

 

Powered by DorsaPortal