14:39 1396/05/09 تعداد بازدید: 58
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي با تاكيد بر همدلي و تشريك مساعي با همه خانواده بزرگ اين دانشگاه، گفت:
New Page 2
 
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي با تاكيد بر همدلي و تشريك مساعي با همه خانواده بزرگ اين دانشگاه، گفت: در دوره جديد جرات علمي را به توان علمي كشور و دانشگاه آزاد اضافه خواهيم كرد.
 

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، دكتر فرهاد رهبر پس از انتصاب به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي در مصاحبه با خبرگزاري صدا و سيما با تشكر از حسن اعتماد هيئت امنا دانشگاه آزاد اسلامي در واگذاري اين مسئوليت خطير به وي ، افزود : بدون همدلي ، تشريك مساعي و هم فكري با اعضاي هيئت امنا و هيئت علمي اعم از آن كسانيكه الآن مسئوليت دارند و يا هم اكنون مسئوليت ندارند نمي توان به اهداف دست يافت.

وي با استقبال از پيشنهادها و نظرهاي همه كساني كه از اين دانشگاه بهره مند شده اند گفت : دانشگاه آزاد اسلامي يك خانواده بزرگ است كه تا كنون 6 ميلون نفر از آن دانش آموخته اند و در حال حاضر هم يك و نيم ميليون شاغل به تحصيل دارد و بايد از ديدگاه هاي اين خانواده بزرگ اعم از كادر هيئت علمي ، كاركنان و دانشجويان استفاده شود.

دكتر رهبر ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامي پس از گذشت بيش از 30 سال هم در كادرسازي براي اداره كشور موفق بوده است و هم اينكه امروز در درون دانشگاه كساني هستند كه مي تواند براي اداره امور دانشگاه كمك كنند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي خاطرنشان كرد : وظيفه خطير دانشگاه آزاد اسلامي همان است كه رهبر معظم انقلاب فرمودند كه كليد پيشرفت هر كشوري علم و فناوري است.

دكتر رهبر با اشاره به اينكه حيات آينده كشور به پيشرفت علمي بستگي دارد و اين به معناي تقليد نيست، افزود : توليد علم از گره هايي است كه مي تواند مشكلات معيشتي مردم را بازكند و بايد از اين ابزار استفاده كنيم تا علم به ثروت تبديل شود.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي نوآوري يا همان اجتهاد علمي را نياز امروز دانشگاهي كشور بيان كرد و افزود : نوآوري و نوانديشي علمي كه رهبر معظم انقلاب فرمودند يكي قدرت علمي است و دومي جرات علمي كه بايد به سمت آن حركت كنيم .

وي تصريح كرد : طي 4 دهه انقلاب توانستيم در توليد علم و قدرت علمي حرف اول را در منطقه بزنيم و رتبه هاي خوب در جهان كسب كنيم اما چيزي كه امروز به آن نياز داريم جرات علمي و تبديل علم به ثروت است كه از راهبردهاي اين دانشگاه خواهد بود .

 

 

Powered by DorsaPortal