08:48 1396/03/08 تعداد بازدید: 263
جشن فارغ التحصيلي 150 فرهيخته
New Page 1

 

جشن فارغ التحصيلي 150 فرهيخته در واحد فلاورجان برگزار شد

به همت معاونت فرهنگي و دانشجويي نهمين جشن فارغ التحصيلي دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامي واحد فلاورجان با حضور مسئولين و استادان در سالن اجتماعات اين واحد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا:رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد فلاورجان در اين مراسم كه 150 نفر از دانش آموختگان رشته هاي ميكروبيولوژي،زيست شناسي،بيوشيمي،ژنتيك،بيوتكنولوژي، پرستاري مامايي،كامپيوتر،حسابداري و زبان انگليسي به همراه خانواده حضور داشتند گفت: به شما دانش آموختگان عزيز كه توانستيد با توكل به خدا و تلاش و كوشش مستمر مراحلي از دوران كسب علم و دانش را پشت سر بگذاريد تبريك مي گويم و اميدوارم بتوانيد همواره در مسير كسب علم و دانش در خدمت به جامعه موفق و پيروز باشيد.

دكتر شهلا روزبهاني تاكيد كرد:دوره دانشجويي بهترين دوره زندگي يك جوان دانشجو محسوب مي شود و فارغ التحصيلي آغاز يك مرحله جديد است كه در زندگي شما رقم مي خورد .

رئيس واحد فلاورجان خطاب به فارغ التحصيلان اظهار كرد: واقعيت دنياي امروز در بحث اشتغال، كارآفريني است و توجه داشته باشيد كساني موفق تر هستند كه تفكر كارآفريني داشته و با استفاده از فرصتها و             ايده هاي خلاق بتوانند در عرصه ايجاد شغل گام بردارند.

وي افزود: شما فارغ التحصيلان بايد در مسير پيشرفت از تمام توانمندي،خلاقيت و پتانسيل هاي موجود بهره مند شويد و به يك فارغ التحصيل كارآفرين تبديل شده و به ديگر جوانان جوياي كار كمك كنيد.

به گزارش آنا: در اين مراسم كه با برنامه هاي متنوع همراه بود از فارغ التحصيلان ممتاز رشته هاي مختلف واحد فلاورجان با اهدا لوح تقدير تجليل شد.

 

 

Powered by DorsaPortal