14:39 1396/02/12 تعداد بازدید: 176
مراسم سالروز شهادت متفكر شهيد مرتضي مطهري و بزرگداشت روز استاد
New Page 2

 

دكتر روزبهاني تاكيد كرد:

استادان با شوق در مسير تعليم و تربيت گام بردارند و به شغل خود افتخاركنند

خبرنگار آنا: دكتر شهلا روزبهاني رئيس دانشگاه آزاد اسلامي فلاورجان ضمن تبريك روز معلم گفت: استادان و معلمين بايد شكرگذار خداوند باشند كه كار بزرگ تعليم و تربيت بعهده آنها گذاشته شده است و اين خود يك موهبت بزرگ الهي است.

به گزارش خبرنگار آنا: مراسم سالروز شهادت متفكر شهيد مرتضي مطهري و بزرگداشت روز استاد با حضور جمعي از اساتيد و دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي واحد فلاورجان در سالن اجتماعات اين دانشگاه برگزار شد.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي فلاورجان در اين مراسم افزود: به بركت خون استاد شهيد مرتضي مطهري اين توفيق نصيب معلمين گرديد تا مورد تقدير قرار گيرند و مي توان گفت خداوند بزرگ بر بخشي از بندگان خود منت نهاده و شان تعليم و تربيت را به معلمين اهدا فرموده و يقينا اين موهبت بزرگ نصيب هركسي نمي شود بطوريكه معلمين عزيز بايد به خاطر اين عنايت بزرگ شكر گذار خداوند بوده و با شوق در مسير تعليم و تربيت گام بردارند.

روزبهاني ادامه داد:هدايت بشر بسوي روشني ها بعهده پيامبران الهي بوده و بعد از آن اين وظيفه بزرگ به دوش معلمين گذاشته شده است كه اين خود نشان از اهميت بزرگ شغل مقدس معلمي است.

در اين مراسم دكتر ماهرخ كشوري از اعضاء هيات علمي و عضو شوراي زنان فرهيخته دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان خطاب به دانشجويان گفت: قدر لحظات طلايي زندگي خود را بدانيد و با برنامه ريزي دقيق از لحظات با ارزش زندگي استفاده كنيد و از اساتيد بخواهيد در اين زمينه به شما كمك كنند.

عضو شوراي زنان فرهيخته دانشگاه آزاد اسلامي با اشاره به اهميت بعد معنوي در زندگي افزود: شما جوانان بايد بدنبال معناي زندگي باشيد يعني با هدف زندگي كنيد و با هدف قدم برداريد بطوريكه به ارزشهاي زندگي عشق بورزيد و قدردان ارزش هاي معنوي بوده و در جهت قرار گرفتن در يك مسير درست از آنها استفاده كنيد.

به گزارش آنا در اين مراسم از دكتر سيما يحيي آبادي عضو هيات علمي گروه علوم زيستي و غلامعباس صائب از اعضاء هيات علمي گروه ادبيات فارسي بعنوان استادان نمونه واحد فلاورجان با اهداء لوح تقدير تجليل شد.  

 

Powered by DorsaPortal