15:49 1395/08/17 تعداد بازدید: 268
دكتر اميري در بازديد سرزده از واحد فلاورجان:

دكتر اميري در بازديد سرزده از واحد فلاورجان:

همدلي و همفكري عامل پيشرفت دانشگاه/ واحد فلاورجان يك دانشگاه علمي و مطرح است.

خبرنگار آنا: سيد محمد اميري دبير هيات امنا و رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان به همراه عليرضا جلالي زند سرپرست دبيرخانه هيات امنا استان بطور سرزده از واحد فلاورجان بازديد كرد.

به گزارش خبرنگار آنا: در اين بازديد دبير هيات امنا استان اصفهان در جمع كاركنان واحد فلاورجان گفت: همدلي و همفكري عامل پيشرفت و توسعه دانشگاه است و شما كاركنان زحمت كش هم سعي كنيد همانند گذشته با همفكري و همكاري در جهت پيشرفت و ارتقاء دانشگاه تلاش كنيد.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان افزود: همه واحد هاي استان موظف هستند با همديگر همكاري و تعامل داشته باشند و با داشتن برنامه هاي كوتاه مدت،ميان مدت و بلند مدت و استفاده حداكثري از فرصت ها در جهت توسعه و پيشرفت دانشگاه گام بردارند و يقينا دانشگاه آزاد اسلامي آينده اي روشن و بهتري را در پيش رو خواهد داشت.

اميري در حاشيه اين بازديد با اشاره به برنامه هاي آينده به خبرنگار آنا گفت: اولويت اساسي در استان اصفهان توجه جدي به كيفيت در همه امور بويژه آموزشي،علمي و پژوهشي است و اهميت دادن به شركت هاي دانش بنيان و استفاده از امكانات، تجهيزات و پتانسيل واحدها در اولويت دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان است.

دبير هيات امنا استان با اشاره به وضعيت خوب واحد فلاورجان افزود: واحد فلاورجان يك دانشگاه علمي است و يكي از واحد هاي بسيار خوب كشور محسوب مي شود و در انجام فعاليت هاي علمي كارهاي بسيار بزرگي در اين واحد صورت گرفته، بطوريكه در ايجاد امكانات و تجهيزات آزمايشگاهي در كشور كم نظير است و دانشگاهي است كه بر اساس ضوابط و معيارهاي علمي حركت كرده و همواره رو به پيشرفت و توسعه است.

Powered by DorsaPortal