09:40 1395/08/17 تعداد بازدید: 138
دانشجويان در جهت رشد علمي و معنوي خود تلاش كنند

رئيس واحد فلاورجان تاكيد كرد:

دانشجويان در جهت رشد علمي و معنوي خود تلاش كنند

خبرگزاري آنا:شهلا روزبهاني رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد فلاورجان در جلسه توجيهي دانشجويان جديدالورود اين دانشگاه حفظ قداست دانشگاه را مهم دانست و گفت: دانشگاه يك محيطي مقدس است و دانشجو وظيفه دارد با رعايت قوانين و مقررات و استفاده حداكثري از فضاي موجود، در جهت رشد علمي و معنوي خود تلاش كند و در آينده فردي مفيد براي جامعه باشد.

به گزارش خبرنگار آنا: بمنظور آشنايي دانشجويان جديدالورود با آيين نامه هاي آموزشي،پژوهشي،فرهنگي و دانشجويي و همچنين آشنايي با محيط علمي و خصوصيات و امكانات دانشگاه جلسه توجيهي دانشجويان جديدالورود به همراه والدين و با حضور تني چند از مسئولين و اساتيد در واحد فلاورجان برگزار شد.

در اين جلسه رئيس واحد فلاورجان طي سخناني اظهار داشت: واحد فلاورجان به لطف خداوند متعال و تلاش اساتيد،كاركنان و دانشجويان تا كنون به پيشرفتهاي چشمگيري دست يافته است و ما يقين داريم در آينده هم شاهد ارتقاء روز افرون اين واحد دانشگاهي خواهيم بود.

وي يادآور شد مسئولين دانشگاه در جهت پيشبرد اهداف مقدس دانشگاه با تعامل و همكاري دانشجويان و خانواده ها در اين مسير موفق تر خواهند بود و ما انتظار داريم والدين دانشجويان با ارتباط نزديك با دانشگاه ضمن پيگيري وضعيت تحصيلي فرزندان خود مسئولين را در ايجاد محيطي سرشار از علم و معنويت ياري كنند.

در اين جلسه معاونين حوزه هاي مختلف جهت آشنايي دانشجويان به شرح وظايف خود و آيين نامه هاي مربوطه پرداختند.

Powered by DorsaPortal