گروه مامايي
New Page 3
 

گروه مامايي دانشگاه ازاد اسلامي واحد فلاورجان از سال 72 با 25 دانشجو  و 2 عضو هيئت علمي در مقطع كارداني شروع به فعاليت نمود .در سال 86 مجوز تاسيس دوره كارشناسي مامايي از وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشكي را اخذ كرد و از ان به بعد در مقطع كارشناسي به پذيرفتن دانشجو پرداخت . هم اكنون  373 دانشجو در اين مقطع در حال تحصيل در رشته كارشناسي مامايي هستند و تعداد8  عضو هيئت علمي و 2 كارشناس باليني وظيفه تدريس و تربيت اين دانشجويان را بر عهده دارند.

گروه مامايي مجري كليه دروس تخصصي مامايي و بهداشت مادر و كودك و باروري مي باشد. اين گروه همچنين ارائه واحد پرستاري بهداشت مادران و نوزادان (1، 2) و كارآموزي هاي مربوط به آن براي دانشجويان كارشناسي پرستاري را به عهده دارد. دروس داخلي جراحي (1)، (2) و (3) به طور مشترك با گروه داخلي جراحي گروه پرستاري ارائه مي شود.

 

 فلسفه وجود گروه مامايي:

 تعليم و تربيت ماماهاي  ماهر و توانا، متعهد، خلاق، متفكر، كارآمد، مسئوليت پذير با ارزشهاي والاي انساني نشأت گرفته از تعليم و تربيت اسلامي در راستاي ارتقاء سطح سلامت در جامعه با عنايت به رويكرد جامعه نگر در جهت تأمين نيازهاي جسمي ، رواني، اجتماعي و معنوي مرتبط با سلامت و بهداشت مادران و كودكان

 

 

1393/12/09
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی - واحد فلاورجان می باشد.
Powered by DorsaPortal