افتخارات گروه بيوشيمي
New Page 1
 

افتخارات گروه بیوشیمی دانشگاه آزاد اسلامی- واحد فلاورجان

1) دانشگاه آزاد اسلامی- واحد فلاورجان در میان تمام دانشگاه‌های دولتی، آزاد، پیام‌نور و غیرانتفاعی اولین واحد دانشگاهی در ایران بود که اقدام به تأسیس دوره کارشناسی رشته تحصیلی بیوشیمی نمود و در حال حاضر پرقدمت‌ترین واحد دانشگاهی در کل ایران می‌باشد که در آموزش تخصصی دانشجویان رشته بیوشیمی فعال می‌باشد.

 2) دانشگاه آزاد اسلامی- واحد فلاورجان به همراه واحد علوم و تحقیقات تهران اولین واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی بوده‌اند که با مجوز رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اقدام به پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصص بیوشیمی می‌نمایند.

2) دانشگاه آزاد اسلامی- واحد فلاورجان تا سال 1397 که مقطع کارشناسی رشته بیوشیمی در دیگر گرایش های علوم سلولی و ملکولی ادغام شد، تنها واحد دانشگاهی در بین تمام دانشگاه‌های دولتی و غیر‌دولتی ایران بود که تمام مقاطع تحصیلی رشته بیوشیمی (کارشناسی، کارشناسی‌ارشد و دکتری) را، آنهم با بیشترین سابقه، ارایه می‌نمود.

4) تاکنون بیش از یکصد و پنجاه نفر از دوره کارشناسی‌ارشد رشته بیوشیمی دانشگاه آزاد اسلامی- واحد فلاورجان فارغ‌التحصیل شده‌اند و البته در حال حاضر دهها دانشجوی کارشناسی‌ارشد در این واحد دانشگاهی در حال تحصیل یا گذراندن دوره پژوهشی خویش در این رشته می‌باشند.

 

1397/07/30
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی - واحد فلاورجان می باشد.
Powered by DorsaPortal