14:33 1396/01/19 تعداد بازدید: 391
امام جمعه فلاورجان: فرهنگ كار و تلاش بايد در جوانان نهادينه شود
New Page 1
 

امام جمعه فلاورجان:

فرهنگ كار و تلاش بايد در جوانان نهادينه شود

خبرنگار آنا: بمناسبت فرا رسيدن سال نو رئيس و معاونان واحد فلاورجان با حجت الاسلام قدوسي امام جمعه واصغر هدايت فرماندار فلاورجان ديدار كردند.

به گزارش آنا: در اين ديدارها حجت الاسلام قدوسي امام جمعه فلاورجان سوق دادن جوانان به طرف معنويات را از ضروريات جامعه امروزي دانست و گفت: همه بزرگان و علماي دين با گرايش به سمت معنويات و ارتباط نزديك با خداوند به مقام والايي رسيدند و وجود بركت و جذابيت اين افراد در زندگي و جامعه ارتباط نزديك آنها با خداوند و بي اعتنايي به ماديات بوده است.

اما جمعه فلاورجان با تقدير از زحمات استادان و مسئولين دانشگاه تاكيد كرد: فرهنگ كار و تلاش بايد در جوانان بويژه دانشجويان نهادينه شود و با وجود استعداد و هوش سرشار جوانان ايراني مي توان با تلاش و كوشش به سمت جامعه اي مطلوب و در شان نظام مقدس جمهوري اسلامي گام برداشت.

اصغر هدايت فرماندار فلاورجان هم در اين ديدار گفت: اميدواريم در سالي كه از سوي مقام معظم رهبري سال اقتصاد مقاومتي،توليد و اشتغال نام گذاري شد با حمايت از توليد داخلي و استفاده از كالاي ايراني و با همت و تلاش مسئولين و آحاد مردم بسوي شكوفايي اقتصادي حركت كنيم.

فرماندار فلاورجان افزود: در سال جاري مسئله مهم انتخابات رياست جمهوري و شوراها را در پيش رو داريم كه انشاءالله با حضور حداكثري مردم هميشه در صحنه كشور عزيزمان يك انتخابات خوب و سالم را برگزار خواهيم كرد و ابراز اميدواري كرد حضور مردم عزيز در اين اتفاق مهم مشت محكمي بر دهان استكبار خواهد بود.

 

امام جمعه فلاورجان: فرهنگ كار و تلاش بايد در جوانان نهادينه شود
Powered by DorsaPortal