13:44 1395/09/20 تعداد بازدید: 431
دكتر روزبهاني بمناسبت روز دانشجو:16 آذر روز بصيرت و دانايي دانشجويان است

دكتر روزبهاني بمناسبت روز دانشجو:

16 آذر روز بصيرت و دانايي دانشجويان است

خبرنگار آنا: دكتر شهلا روزبهاني رئيس دانشگاه آزاد اسلامي فلاورجان 16 آذر را روز بصيرت و دانايي دانشجويان مسلمان دانست كه با روحيه ظلم ستيزي در مقابل استبداد و استكبار با شجاعت ايستادگي كردند.

به گزارش خبرنگار آنا: بمناسبت شانزدهم آذر روز دانشجو مراسمي با حضور مسئولين، اساتيد و دانشجويان در سالن اجتماعات واحد فلاورجان برگزار شد.

در اين مراسم رئيس دانشگاه آزاد اسلامي فلاورجان خطاب به دانشجويان گفت: اگر شما امروز اين روز را جشن ميگيريد و براي گراميداشت آن تلاش مي كنيد بايد قدردان سه دانشجوي شهيد باشيد كه در چارچوب اعتقادات و باورهاي ديني با هدف حفظ هويت و اقتدار كشور در مقابل استكبار ايستادگي كردند و مي توان گفت اين روز بزرگ ثمره خون اين شهداي عزيز است.

وي افزود: روز دانشجو روز مقدس و ارزشمندي است كه دانشجو بايد با آگاهي و بصيرت انقلابي در حفظ و حرمت اين روز تلاش كند.

در اين مراسم عليرضا احساندوست از اساتيد واحد فلاورجان طي سخناني گفت:حركت و جنبش ضد استعماري دانشجويان در سال 1332 نشان دهنده اين است كه در فرهنگ ما توجه به استقلال و هويت ملي ميدرخشد و شهادت سه دانشجوي شهيد كه با شهامت و ايثار خود درمقابل ظلم و استكبار جان خود را فدا كردند گواه اين مطلب است.

وي افزود: بعد از پيروزي انقلاب اسلامي هم، دانشجويان با آگاهي و بصيرت در مقابل هجمه هاي دشمن ايستادگي كردند بطوريكه پنج هزار شهيد دانشجو تقديم انقلاب شده است و اين افتخار بزرگي براي جامعه دانشگاهي كشور است.

احساندوست اضافه كرد: مردم بويژه جوانان بايد هوشيار باشند زيراكه دشمن با هدف تغيير رفتار ،تغيير در ذائقه فرهنگي و همچنين تغيير در ساختار جمهوري اسلامي بدنبال نفوذ است و به اين خاطر كه ساختار و نظام اسلامي قرآني و ديني است دشمنان به آرمانهاي انقلاب اسلامي و آموزه هاي ديني و قرآني ما حساس هستند و همه ما وظيفه داريم در مقابل نفوذ دشمن بنيادهاي فكري خود را تقويت كنيم تا بتوانيم در مقابل دسيسه هاي دشمنان بايستيم.

در اين مراسم كه با برنامه هاي متنوع همراه بود از دانشجويان برتر علمي، فرهنگي و ورزشي با اهداء لوح تقدير تجليل شد.

دكتر روزبهاني بمناسبت روز دانشجو:16 آذر روز بصيرت و دانايي دانشجويان است
Powered by DorsaPortal