• دكتر علي اصغر رستگاري پژوهشگر برترهفتمين جشنواره فرهيختگان

  رييس دانشگاه آزاد اسلامی فلاورجان از انتخاب دكتر علی اصغر رستگاری به عنوان پژوهشگر برترهفتمين جشنواره فرهيختگان ياد كرد و گفت: در اين جشنواره از ۷۷ اثر برگزيده پژوهشی در سطح ملی تقدير شد.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دكتر شهناز شوشتری زاده رئيس دانشگاه آزاد اسلامی فلاورجان با اشاره به ظرفيت‌های دانشگاه آزاد اسلامی  در حوزه پژوهش و فناوری، تصريح كرد: دانشگاه آزاد اسلامی در سطح كشور امكاناتی نظير بيش از ۱۱ هزار آزمايشگاه و كارگاه، ۱۳۰ مركز رشد، ۱۱۲۵شركت دانش بنيان فعال و… در اختيار دارد كه مجموعه‌ای بزرگ و توانمند در حوزه پژوهش و فناوری محسوب مي‌شود. اين ظرفيت بزرگ انسانی و زيرساخت‌های پژوهشی، در كشور كم‌نظير است.

  وی با اشاره به برگزاری هفتمين جشنواره ملی فرهيختگان در دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: اين جشنواره به منظور ترويج و گسترش فرهنگ خلاقيت و نوآوري، شناسايي، تشويق و ايجاد انگيزه در پژوهشگران و فرهيختگان، افزايش سطح مهارت‌هاي فن‌آفرينان و تقويت انگيزه علمي و پژوهشي، با حضور دكتر ولايتي رئيس هيأت موسس و هيأت امنا، دكتر طهرانچي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي و خانواده پژوهشگران، مخترعان و نوآوران برتر دانشگاه آزاد اسلامي ، به صورت ملي برگزارشد.

  در اين مراسم آثار برگزيده واحدهاي دانشگاهي در حوزه پژوهش و فناوري انتخاب و از برترين‌هاي دانشگاه آزاد اسلامي در حوزه‌ پژوهش و تاليف كتاب تقدير شد كه طي آن از كتاب آقاي دكتر علي اصغر رستگاري عضو هيات علمي دانشگاه آزاد اسلامي به عنوان كتاب چاپ شده برتر ناشر بين المللي (فرهيختگان-۹۸) مورد تشويق و تقدير قرار گرفت.

  رييس دانشگاه آزاد اسلامي فلاورجان ضمن تبريك به مجموعه اساتيد، دانشجويان، و كاركنان دانشگاه آزاد اسلامي فلاورجان به دليل كسب اين افتخار،  از تلاش بي وقفه دكتر علي اصغر رستگاري در كسب اين عنوان تقدير و تشكر كرد.

   

  دوشنبه, ژانویه 27, 2020
  کلید واژه ها