• بزرگداشت یاد و خاطره حماسه پرشور ۹ دی

  حضور دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان در مراسم تشییع پیکر پاک شهید مدافع وطن حمیدرضا اسدی

  همزمان با بزرگداشت یاد و خاطره حماسه پرشور ۹ دی هیأت رییسه و تعدادی از کارکنان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان، همگام با مردم شهیدپرور و حزب‌الله شهرستان فلاورجان در مراسم تشییع پیکر پاک سرباز شهید حمید‌رضا اسدی شرکت کردند.

  به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از فلاورجان، در این مراسم مردم شریف فلاورجان با حضور پرشور خود بار دیگر نشان دادند که قدردان رشادتهای فرزندان غیور و فداکار میهن اسلامی که در راه صیانت از ارزشهای دینی و ملی جان خود را تقدیم کرده‌اند، هستند.

  سرباز وظیفه شهید حمید‌رضا اسدی، از شهدای پدافند هوایی ارتش بود که در دفاع از حریم‌ وطن به‌وسیله اشرار مسلح در منطقه انتظامی گلزار بردسیر کرمان آسمانی شد و به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان در حاشیه مراسم تشییع پیکر پاک این شهید به آنا گفت: هر چه امروز کشور ما دارد و هرچه در آینده به‌دست بیاورد به برکت خون این جوانان شهید است و آنچه مهم است حفظ راه شهداست، یعنی پاسداری از خون شهدا، این وظیفه اول همه ماست.

   شهلا روزبهانی با بیان اینکه: اگر شهدا با خون خود از انقلاب و ارزشهای آن دفاع نمی‌کردند امروز نهال انقلاب به این شجره طیبه تبدیل نمی‌شد، افزود: مردم استان شهید پرور اصفهان به سبب داشتن چنین فرزندانی بر خود می‌بالند.

  در این مراسم پرشکوه پیکر پاک شهید بر دوش مردم فلاورجان تشییع شد.

  دوشنبه, فوریه 4, 2019
  کلید واژه ها