• اطلاعیه بسیار مهم گذراندن دروس گروه معارف اسلامی

  بدینوسیله به اطلاع دانشجویان دارای دروس گروه معارف اسلامی در ترم  جاری می رساند

  با توجه به بخشنامه مورخ ۱۸ /۱/ ۹۹پیرو بخشنامه ۱۱ /۱۲/ ۹۸معاونت محترم پژوهشی و آموزشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری این قبیل دانشجویان لازم است ضمن مراجعه به سایت مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان به آدرس اینترنتی ec.nahad.ir مطابق با دستورالعمل توضیحی در این سامانه دروس خود را بگذرانند انجام آموزش مجازی مذکور تا سقف ۱۵ نمره از ۲۰ نمره آزمون کتبی پایان ترم  را به خود اختصاص می‌دهد. بدیهی است نمره نهایی بر مبنای محاسبه میانگین نمرات اخذ شده تعیین می شود .فرآیند تایید و پذیرش دروس مجازی گذرانده شده منوط به اخذ گواهینامه از سایت مذکور می باشد . جدول دروس پیشنهادی آموزش مجازی متناسب با موضوع هر گرایش از دروس معارف اسلامی به پیوست می باشد.
  ضمنا دانشجویانی که درس آشنایی با وصیت نامه  امام خمینی (ره)را اخذ نموده اند لازم است از میان دروس مربوط به گرایش اندیشه سیاسی امام خمینی(ره) و دانشجویان دارای درس آشنایی با قرآن کریم باید از میان دروس مرتبط با گرایش تفسیر قرآن دروس تجوید قرآن کریم را انتخاب نمایند.
  لازم به ذکر است دانشجویانی که درس آشنایی با دفاع مقدس را اخذ نموده اند مشمول این طرح نمی شوند و همچون سایر دروس تخصصی باید از آموزش مجازی برخط( آنلاین) استاد مربوطه استفاده نمایند.

   

  دانشجویان توجه داشته باشند زمان شرکت در آزمون نهاد برای دروس معارف به شرح زیر می باشد لطفا طبق زمانبندی مراجعه فرمایید

  ?روزهای فرد : ساعت ۸ الی ۱۶

  ?روزهای زوج  : ساعت ۱۶ الی ۲۴

  ?هروز : ساعت ۲۴ الی ۸

  ?لازم به ذکر است مهلت شرکت در آزمون نهاد تا ۵ اردیبهشت ماه می باشد.

  جمعه, آوریل 10, 2020
  کلید واژه ها