• واحد تک‌جنسیتی فلاورجان از موفقیت‌های استان است که قابلیت الگو شدن در کشور را دارد

  رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی‌استان‌های دانشگاه آزاد اسلامی گفت: واحد تک‌جنسیتی فلاورجان از موفقیت‌های استان است که قابلیت الگو شدن در کشور را دارد.
  به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، علی سروری مجد در مراسم معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان اظهار کرد: حوزه فرهنگی، حوزه آموزشی و پژوهشی و حوزه اقتصادی سه محور فعالیت ما در دانشگاه آزاد اسلامی است.
  رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی‌استان‌های دانشگاه آزاد اسلامی مطرح کرد: اگر نیروهای ارزشی در این شرایط سخت مسؤولیتی را می‌پذیرند جز از باب ایثار و فداکاری نیست، وظیفه ما در دانشگاهی که تبلور انقلاب اسلامی است، سنگین است ولی با همین روحیه جهاد و کوشش برادر دیگری از خود دانشگاه قبول مسؤولیت کرد.
  وی عنوان کرد: یکی از موفقیت‌های استان اصفهان واحد تک‌جنسیتی فلاورجان است که قابلیت الگو شدن در کشور را دارد و اینکه ۳ هزار دختر در یک دانشگاه مستقر شوند و به تحصیل ادامه دهند، برای خانواده‌های مقید جامعه ارزشمند است.
  سروری مجد بیان داشت: اصفهان ظرفیت‌های بی‌نظیری در کشور دارد که می‌تواند به کمک دانشگاه بیاید و دانشگاه «حل مساله» می‌تواند در محورهای مختلف تاثیرگذار باشد و رابطه علم و ثروت را مستحکم کند و دانش و علم تبدیل به ثروت شود.
  رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی‌استان‌های دانشگاه آزاد اسلامی گفت: وضعیت زیان‌دهی واحدها در استان اصفهان زیبنده نیست، این استان به جهت امتیازاتی که دارد می‌تواند به سرعت از این وضعیت خارج شود.
  وی تاکید کرد: یکی از زمینه‌هایی که می‌توان بیشتر بر آن تمرکز کرد، مدارس سما هستند؛ اکنون آمار دانش‌آموزان دبستانی ما در این مدارس دو برابر دبیرستانی است.
  سروری مجد اضافه کرد: در عرصه مسائل دانش‌بنیان اصفهان می‌تواند پیشتاز باشد و خود نجفی اساس‌نامه‌هایی نوشته است که در کل کشور قابل استفاده است؛ از آن جایی که قرار است دانشگاه آزاد نقش اجتماعی خودش را بیشتر کند با بهزیستی و کمیته امداد تفاهم‌نامه منعقد کردیم.
  رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی‌استان‌های دانشگاه آزاد اسلامی در پایان اظهار کرد: نقش دانشگاه آزاد یک نقش اساسی است و پیگیر مطالبات‌مان از دولت هستیم ولی با این حال همچنان به فرزندان شاهد خدمات ارائه می‌کنیم.

  شنبه, سپتامبر 28, 2019